№ 12 «Ласунчики»

Середня  група для дітей 5-го року життя

Працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Додатково педагоги використовують парціальну програму «Про себе треба знати, про себе треба дбати», авт. Л.Лохвицька. В 2021-2022 навчальному році група здійснює інклюзивну освіту для однієї дитини з особливими освітніми потребами за висновками про комплексне обстеження дітей Вараського ІРЦ. Педагоги групи уміло інтегрують різні види дитячої діяльності, розвивають пізнавальний інтерес ігровими та практичними методами, здійснюють індивідуальний підхід до розвитку кожної дитини.

Персонал групи:
КЕДИЧ Софія Василівна, вихователь, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Вихователь-методист». Освіта повна вища.  Педагогічний стаж — 28 років.
ЛЕПУГА Ірина Анатоліївна, вихователь, спеціаліст. Стаж педагогічної роботи — 9 років

ХОМЕНЮК Юлія Миколаївна, асистент вихователя інклюзивної групи. Спеціаліст. Освіта повна вища.

Помічник вихователя — МАРТИНЮК Галина Олександрівна