№ 12 «Ласунчики»

Середня  група для дітей 4-го року життя

Працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Додатково педагоги використовують парціальну програму «Про себе треба знати, про себе треба дбати», авт. Л.Лохвицька. В 2021-2022 навчальному році група здійснює інклюзивну освіту для однієї дитини з особливими освітніми потребами за висновками про комплексне обстеження дітей Вараського ІРЦ.

Персонал групи:
 ДРЕВА Юлія Сергіївна, вихователь, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Вихователь-методист».  Освіта повна вища. Педагогічний стаж — 35 років

КЕДИЧ Софія Василівна, вихователь, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Вихователь-методист». Освіта повна вища.  Педагогічний стаж — 28 років.

Хоменюк Юлія Миколаївна, асистент вихователя інклюзивної групи. Спеціаліст. Освіта повна вища.

Помічник вихователя — МАРТИНЮК Галина Олександрівна