№11 «Веселунчики»

Старша група для дітей віком від 5-ти до 6-ти років.

Колектив групи організовує освітню діяльність дітей за програмою розвитку дитини «Українське дошкілля» та парціальною програмою  з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку  «Про себе треба знати, про себе треба дбати»,  авт.  Лохвицька Л.В.

В 2021-2022 навчальному році колектив групи  впроваджує інклюзивну освіту для двох дітей за висновками про комплексне обстеження дитини  та рекомендаціями Вараського ІРЦ, співпрацює зі фахівцями (вчитель-логопед, реабілітолог) здійснює індивідуальну роботу за їх рекомендаціями.

Вихователі групи:

ПАШКО Тетяна Олександрівна. Спеціаліст, освіта базова вища. Стаж педагогічної роботи — 11 років.

ЯЙЧЕНЯ Алла Миколаївна. Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, освіта повна вища. Стаж педагогічної роботи — 7 років.

Асистент вихователя групи: ЧИРУК Людмила Вікторівна, спеціаліст , освіта повна вища.

Помічник вихователя — ЛЕВКОВА Наталія Дмитрівна.

Дитина росте та розвивається в навколишньому середовищі і виросте такою, як воно її робить. Тільки у яскравому та різноманітному середовищі, в оточенні життєрадісних і доброзичливих людей може вирости яскрава і щаслива особистість.