№11 «Веселунчики»

Старша група для дітей віком від 5-ти до 6-ти років.

Колектив групи організовує освітню діяльність дітей за програмою розвитку дитини «Українське дошкілля» та  «Про себе треба знати, про себе треба дбати»,  парціальна програма  з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку ,    авт.  Лохвицька Л.В.

Вихователі групи:

Пашко Тетяна Олександрівна. Спеціаліст, освіта базова вища. Стаж педагогічної роботи — 11 років.

Яйченя Алла Миколаївна. Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, освіта повна вища. Стаж педагогічної роботи — 7 років.

Асистент вихователя групи: ЛАДИКА Валентина Стефанівна, спеціаліст, освіта повна вища. Стаж педагогічної роботи -26 років.

Помічник вихователя — Левкова Наталія Дмитрівна.

Помічник вихователя

Дитина росте та розвивається в навколишньому середовищі і виросте такою, як воно її робить. Тільки у яскравому та різноманітному середовищі, в оточенні життєрадісних і доброзичливих людей може вирости яскрава і щаслива особистість.