№11 «Веселунчики»

Друга молодша група для дітей віком від 3-х до 4-х років. В 2018-2019 навчальному році в групі організована інклюзивна освіта для 3-х дітей з вадами мовлення. Командою супроводу дітей з ООП розробляються індивідуальні програми розвитку дітей, введена ставка асистента вихователя.

Вихователі групи:

Комар Анастасія Олександрівна, вихователь. Спеціаліст, освіта повна вища. Стаж педагогічної роботи — 5 років

Пашко Наталія Василівна, вихователь. Спеціаліст, освіта  повна вища.  Стаж педагогічної роботи- 7 років

Помічник вихователя — Десятник Світлана Олександрівна

Дитина росте та розвивається в навколишньому середовищі і виросте такою, як воно її робить. Тільки у яскравому та різноманітному середовищі, в оточенні життєрадісних і доброзичливих людей може вирости яскрава і щаслива особистість.