№3 «Знайки»

Група компенсуючого типу для дітей 5-6 років із загальним недорозвиненням мовлення.

Вчитель -логопед — Парфенюк Юлія Михайлівна.Освіта повна вища. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж -18 років.

Вихователі групи:

Петрук Людмила Феодосіївна. Спеціаліст, має педагогічне звання «Вихователь-методист». Освіта неповна вища. Педагогічний стаж — 36 років.

Стоян Валентина Михайлівна. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж -25 роки.

Помічник вихователя — Бовгира Лідія Василівна. Стаж роботи в закладі — 30 років.

Робота групи спрямована на розвиток мовленнєвої компетентності дошкільника шляхом ознайомлення з фольклором, розвитку дрібної мускулатури м»язів рук, формування  моральних якостей та правил поведінки дітей.