ДНЗ № 7 – Вербиченька

№5 “Мудрунчики”

Група для дітей із затримкою мовленнєвого розвитку віком 4-5 років.  Девіз групи- кожна дитина має право на повноцінний розвиток та щоденне проживання дитинства у ігровій, навчальній, трудовій діяльності.  Педагоги здійснюють інтегрований підхід до кожної лексичної теми, організовують освітній процес за допомогою ігрових методів, ейдетики, нетрадиційних засобів зображувальної діяльності, блоків Дьєнеша, коректурних таблиць, навчають ранньому читанню за допомогою кубиків Зайцева. Колектив групи працює за комплексною програмою розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля”, програмою “Корекційно-розвиткова робота з дітьми із загальним та фонетико-фонематичним недорозвиненням мовлення (авт. І.Кравцова, Л.Стахова)

.