№7 «Грайлики»

Група для дітей 5-6 років із затримкою мовленнєвого розвитку. Педагоги групи першочерговим завданням вважають створення оптимальних психолого-педагогічних умов для супроводу дитини в освітньому  процесі. Педагоги розвивають творчість за допомогою нетрадиційних видів образотворчої діяльності, інтегрують різні види освітньої роботи за лексичними темами, збагачують досвід дітей та формуючи при цьому правильне мовлення.

Вчитель-логопед групи: ПАШКЕВИЧ Лариса Андріївна. Освіта повна вища. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Старший учитель»

Педагогічний стаж — 30 років.

Вихователі групи: ГРУШЕВСЬКА Раїса Юріївна, спеціаліст, має педагогічне звання «Вихователь-методист». Освіта неповна вища. Педагогічний стаж — 40 років.

БОРИС Марія Іллівна — спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання «Вихователь-методист». Освіта повна вища. Педагогічний стаж — 39 років.

Помічник вихователя — МОРОЗ Оксана Леонідівна.

Колектив групи працює за комплексною програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», навчально-методичним посібником Л.І.Трофименко «Корекційна робота з розвитку мовлення  дітей із загальним недорозвитком мовлення»