№8 «Мрійники»

Група працює за альтернативним методом Марії Монтессорі. Педагоги наполегливо розвивають у дітей природні задатки за допомогою дидактичного матеріалу

Наш девіз:

«Допоможи   мені це зробити самому, нічого не   роблячи за мене. Спрямуй у потрібне річище, підштовхни до рішення, а я зроблю сам».

М.Монтессорі

Вихователі групи:

Заруцька Олена Леонідівна- спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж — 20 років. Освіта повна вища. Призерка міського конкурсу «Вихователь року»- 2013.

DSC_2734j

Скиба Тетяна Петрівна, спеціаліст. Освіта повна вища. Стаж роботи — 2 роки.

Помічник вихователя — Демидюк Світлана Володимирівна

Кожна пора року особлива по-своєму. Осінь зустрічає нас багатим урожаєм. Діти вдало попрацювали на своєму городі та отримали великий заряд позитивних емоцій.