ДНЗ № 7 – Вербиченька

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу:

Територія, будівлі та приміщення закладу дошкільної освіти мають належні умови, є безпечними та доступними. забезпечується архітектурна доступність території та приміщень будівлі, належний повітряно-тепловий режим, освітлення, водопостачання, водовідведення, опалення. прибирання території та приміщень.

Приміщення для роботи із здобувачами дошкільної освіти  забезпечено необхідним обладнанням у відповідності до типу та профілю закладу: фізкультурна та музична зала, кімната образотворчого мистецтва,  ресурсна кімната, кабінет практичного психолога, методичний кабінет.

У закладі дошкільної освіти створено умови для якісного харчування здобувачів дошкільної освіти, забезпечується медичне обслуговування дітей, є пральня.

Добір іграшок, посібників та обладнання для формування й облаштування предметно-просторового розвивального середовища у закладі дошкільної освіти відповідає встановленим вимогам.

 Стан забезпечення технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою, мультимедійними засобами навчання та ефективність їх використання:

Використання сучасних інформаційних технологій визначено Національною доктриною розвитку освіти, пріоритетним напрямком якої є комп’ютеризація та інформатизація навчально-виховного процесу та системи управління. Дана робота здійснюється за такими напрямками:

  • комп’ютеризація навчального процесу;
  • комп’ютеризація управлінської діяльності;
  • використання Інтернет-технологій у навчально-виховному процесі та управлінській діяльності.

На 01.01.2022 в дошкільному навчальному закладі налічується 11  комп’ютерів  (2002, 2007, 2015 р.в.), 1 ноутбук (2015 р.в.).  Усі  комп’ютери  підключені до мережі Інтернет через проводовий зв’язок.

Із них використовуються:

3 комп’ютери — для управлінської діяльності: завідувачем, заступником завідувача з господарства, вихователем-методистом

1 комп’ютер — для діловодства і кадрової роботи, входу в системи «Курс Дошкілля», «Електронна реєстрація дітей в ДНЗ»;

1 комп’ютер використовується медичним персоналом;

1 комп’ютер — практичним психологом; 3  комп’ютери та 1 ноутбук — для ефективної організації навчально-виховного процесу.

Також в  закладі  в наявності є  1 мультимедіапроектор (2015 р.в.), 7 лазерних принтерів (2002, 2006, 2007, 2015, 2016 р.в.), 1 ксерокс на А-4 (2013 р.в.),  1 сканер (2004 р.в.), 3 музичні центри ( 2003, 2009, 2016 р.в.), 1 цифровий фотоапарат (2010 р.в.), 3 ламінатори (2005, 2008, 2016р.в), 2 телевізори (1995, 2002 р.в.)., 1 телевізор марки Hisense, що підключений до системи Інтернет в музичній залі.

Адміністрація дошкільного навчального закладу піклується про збереження і поновлення матеріальних засобів для забезпечення повноцінного функціонування закладу.