Свята у дошкільному закладі освіти

3  прийдешнім Новим роком вас!

IMG_5624

IMG_5651IMG_5661

IMG_5668

IMG_5644

Сьогодні у нас свято гарбузика

20171030_091610

20171030_091703

Знову свято Осені завітало у садок

IMG_5132

День святого Миколая-Чудотворця  для вихованців дошкільного закладу видався повним сюрпризів та  позитивних емоцій. З самого ранку дітей зустріли десятки фігурок ангелів, якими був прикрашений центральний вхід у садок. Їх виготовили батьки та педагоги разом з дошкільнятами в рамках акції «Ангелики дитячих мрій».  Наборами солодощів привітав Святий Миколай у особі помічників мецената Мялика В.Н. А закінчився день  ще одним заходом — казкою — феєрією «Снігова королева» від учасників театру-студії «Грааль». Захвату малюків від побаченог не було меж. барвисті костюми, запальні танці надовго залишаться в згадках дітлахів. Надіємося, що теперішні глядачі  поповнять у найближчому майбутньому лави акторів знаної у нашому місті студії. До речі, керівник «Граалю» —  Ю.Л. Лакізюк — в минулому вихованка нашого дошкільного закладу.

Проте  ми всі знаємо, що дарувати подарунки приємніше, ніж їх отримувати. В ці святкові дні ми вчимо дітей турбуватися і про тих, хто потребує нашої допомоги. Батьки з дітьми, члени колективу долучилися до збору матеріальної допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Голова батьківського комітету групи №1 Галина Михайлова вручила подарунки  таким дітям з  Н.Рафалівської школи. Також ми долучилися до акції «Зелена планета» по збору макулатури задля збереження зелених насаджень країни.

А ось так ми готувалися до Великодня

Свято вишиванки єднає українців

IMG_5410