Методична вітальня

Освіта для сталого розвитку консультація для вихователів

Згідно плану освітньої роботи на 2020-2021 навчальний рік в закладі розпочався «Тиждень доброго Янгола». Це методичний захід, що передбачає обмін досвідом, виставки портфоліо та дидактичного матеріалу між педагогами закладу.

Тиждень Доброго Янгола в ЗДО №7

Сьогодні відбулися перегляди в групі для дітей молодшого віку №12 та різновіковій групі №1.

Вихователь групи «Ласунчики» Кедич С.В. своє заняття «Подорож до зимового лісу» провела з орієнтуванням на сталий розвиток дошкільнят — малюки пригадали відомих їм птахів та вчилися готувати корисні «колобочки» з зерна та сала для підгодівлі пернатих взимку. На прогулянці діти з педагогом розвісили на території закладу заздалегідь виготовлені з батьками годівнички та розклали до них корм.

Вихованці групи №1 разом з вихователем Грушевською О.Ф. вчилися садити міні-город для своєї групи. Малята взнали, що цибульку можна садити в грунт, воду, мокрий папір, вияснили, в які страви використовують цибулю.

Матеріали засідання семінару-практикуму «Форми та методи формування мовленнєвого етикету» (жовтень, 2020 року).

Семінар з мовленнєвого

Матеріали засідання семінару-практикуму«Як сформувати навички сталого способу життя» (січень, 2021 року)

Сталий розвиток

Семінар- практикум для асистентів вихователів закладів дошкільної освіти у Вараському ІРЦ
Тема семінару-практикуму «Організаційні  засади  асистента  вихователя    в закладі дошкільної освіти».

10 вересня фахівці Вараського інклюзивно- ресурсного центру традиційно провели методичний практикум на тему: ” Як правильно організувати інклюзивне навчання в закладі дошкільної освіти”.Були запрошені вихователі- методисти закладів дошкільної освіти, в яких організовано інклюзивне навчання .